Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

[[#ex]]

VĮ „Oro Navigacija“ valdymas

Pagal savo veiklos pobūdį valstybės įmonė „Oro navigacija“ yra oro transporto infrastruktūros Įmonė, kuri yra sudėtinė ir neatsiejama Lietuvos transporto sistemos dalis, strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinti įmonė, paskirta teikti oro eismo paslaugas Vilniaus skrydžių informacijos rajone. Oro transportas yra viena iš Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos kuruojamų transporto sričių, neatsiejama vieningos ir integruotos transporto infrastruktūros Lietuvoje dalis. 

Aviacijos valstybinį valdymą pagal savo kompetenciją Lietuvos Respublikoje vykdo Vyriausybė, Krašto apsaugos ministerija, Susisiekimo ministerija, kariuomenės vadas, Lietuvos transporto saugos administracija ir VšĮ „Transporto kompetencijų agentūra“.

Įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendinanti Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija skiria ir atšaukia valdybos narius, taip pat skiria ir atleidžia įmonės generalinį direktorių. Valdyba - kolegialus valdymo organas, kurį sudaro penki nariai, iš kurių trys yra nepriklausomi, vienas – deleguojamas Susisiekimo ministerijos, į valdybos sudėtį taip pat skiriamas vienas darbuotojų atstovas. Valdyba skiriama 4 metų kadencijai.

Įmonės generalinis direktorius skiriamas viešo konkurso būdu 5 metų kadencijai. Tas pats asmuo įmonės generaliniu direktoriumi gali būti skiriamas ne daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės.

[[#ex]]

Valdybos nariai 

Jūratė Stanišauskienė
Nepriklausoma valdybos narė, valdybos pirmininkė. 

Dabartinės pareigos kitose institucijose: organizacijų strategijos ir valdymo ekspertė bei profesionali valdybų narė, turinti daugiau nei 15 metų tarptautinę aukščiausio lygio vadovavimo bei strategijos formavimo ir įgyvendinimo patirtį.
Darbo patirtis: globali logistikos kompanija UPS, Rytų Europos šalių regiono direktorė, UAB „Aurika“ generalinė direktorė ir valdybos narė, „Western Union“ globalių operacijų vicepezidentė ir padalinio Lietuvoje vadovė, AB „Lietuvos paštas“ valdybos narė. 


Gediminas Almantas
Nepriklausomas valdybos narys

Dabartinės pareigos kitose institucijose: VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ Tarybos pirkimų ir investicijų politikos komiteto narys, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos valdybos pirmininkas, UAB „EPSO-G“ valdybos narys, Atviros Lietuvos Fondo tarybos pirmininkas, VĮ „Lietuvos oro uostai“, nepriklausomas valdybos narys, Viešosios įstaigos „Atviros Lietuvos fondas“ Tarybos pirmininkas nepriklausomas valdybos narys, Šilutės profesinio mokymo centro teisininkas.
Darbo patirtis: 16 metų patirtį aviacijos srityje – yra buvęs VĮ „Lietuvos oro uostai“ generalinis direktorius ir valdybos narys, „ACI Europe“ valdybos narys, ėjo Kopenhagos oro uosto įmonės socialinės atsakomybės (ĮSA) patarėjo pareigas.


Mantas Šukevičius
Nepriklausomas valdybos narys

Dabartinės pareigos kitose institucijose: UAB „Victory Funds“ valdybos narys, JSCB „Qishloq Qurilish Bank“ stebėtojų tarybos narys,  AB „Detonas“ valdybos pirmininkas.
Darbo patirtis: sukaupęs tarptautinės patirties rizikų valdymo, darbo su klientais ir kreditavimo nuostatų įdiegimo srityse, korporatyvinę valdyseną diegė ir viename iš Kazachstano bankų. Užėmė vadovaujančias pareigas Lietuvos, Ukrainos, Kazachstano įmonėse ir bankuose, dirba jų kolegialiuose organuose. 


Darius Stravinskas
Valdybos narys, LR Susisiekimo ministerijos atstovas

Dabartinės pareigos kitose institucijose: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, Ateities susisiekimo politikos grupės vadovas.
Darbo patirtis: korporatyvinės valdysenos, projektų valdymo ir susisiekimo sektoriaus reglamentavimo patirtis.


Vytautas Vaižmužis
Valdybos narys, darbuotojų atstovas. 

Dabartinės pareigos: VĮ „Oro navigacija“ Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro vadovas.
Darbo patirtis: VĮ „Oro navigacija“ Aerodromų skrydžių valdymo centro vadovas, Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro vadovas.

VĮ „Oro Navigacija“ vadovybė 


Saulius Batavičius
Generalinis direktorius


Diana Radžiūnienė
Vidaus audito tarnybos vadovė


Ingrida Daugirdė
Komunikacijos vadovė


Donatas Dačkevičius
Saugos ir kokybės skyriaus vadovas

Tomas Montvila
Operacinės veiklos departamento vadovas

Lina Liuberskė
Plėtros ir inovacijų deprtamento vadovė

Eugenijus Krupinas
Finansų ir administracijos departamento vadovas

Žygimantas Daukša
L.e.p. Teisės, rizikų ir atitikties valdymo
skyriaus vadovas, Vyresnysis teisininkas

 

Mindaugas Rudokas
L.e.p. Techninės veiklos departamento vadovas,
Skrydžių valdymo sistemų priežiūros skyriaus vadovas

Renata Šutinytė
Personalo vadovė


Valdybos nario veiklos sutarties projektas

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2022m. raštas dėl valstybės siekiamų tikslų ir keliamų lūkesčių valstybės įmonei „Oro navigacija“

VĮ „Oro navigacija“ įstatai 

AB „Oro navigacija“ įstatų projektas

 

Atnaujinimo data: 2022-12-05 11:33:06