Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

Šiandien VĮ „Oro navigacija“ įvyko susitikimas su Lietuvos aeroklubo atstovais. Susitikimo metu „Oro navigacija“ atstovai pristatė rengiamus ir bendrajai aviacijai aktualius planus ar pakeitimus. Taip pat buvo aptarta galimybė stiprinti bendradarbiavimą ir vystyti jį nuosekliai.

Susitikime buvo akcentuotos aktualijos ir iššūkiai, su kurais susiduria bendrosios aviacijos atstovai, įvertinti abiems partneriams tinkami bendradarbiavimo formatai.

„Turėdamas aviacinę patirtį puikiai suprantu, kad sauga ir patikimumas aviacijoje yra svarbiausia. Būdami jūsų partneriais išties norime, kad viskas būtų kuo paprasčiau, tačiau tuo pačiu siekiame užtikrinti aukščiausią saugos lygį“, – sakė VĮ „Oro navigacija“ generalinis direktorius Saulius Batavičius.

Apie VĮ „Oro navigaciją“

VĮ „Oro navigacija“ yra sertifikuota Europos oro navigacijos paslaugų teikėja,  kuri teikia oro eismo valdymo, ryšių, navigacijos ir stebėjimo bei oro navigacijos informacijos paslaugas visoje Lietuvos Respublikos oro erdvėje, taip pat virš teritorinių vandenų bei Baltijos jūros oro erdvės, kuri įeina į Vilniaus skrydžių informacijos regioną. „Oro navigacija“ taip pat užtikrina nuolatinę Aeronautikos gelbėjimo koordinacinio centro veiklą, paieškų ir gelbėjimo darbų, įvykus orlaivio avarijai, organizavimą ir koordinavimą. 

Apie Lietuvos aeroklubą

Lietuvos aeroklubas – asociacija, vienijanti Lietuvos aviacijos sporto federacijas ir kitas jų funkcijas atliekančias organizacijas, kurios tikslas – atstovauti asociacijos narių interesams ir tenkinti kitus viešuosius interesus.

Atnaujinimo data: 2021-12-27 12:50:14

icon-back Atgal