Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

krydžių valdymo paslaugas Lietuvos oro erdvėje teikianti valstybės įmonė „Oro navigacija“ turi naują vadovą. Laimėjęs Susisiekimo ministerijos organizuotą atranką, generaliniu direktoriumi susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio paskirtas ilgametę vadovavimo patirtį aviacijos sektoriuje turintis Saulius Batavičius.

Naujo „Oro navigacijos“ vadovo buvo ieškoma, kai sausio mėnesį iš pareigų buvo atšauktas tuometinis bendrovės vadovas. Tąkart buvo paskelbtas konkursas generalinio direktoriaus pareigoms užimti. Atrankoje dalyvavo 16 kandidatų.

Pirmadienį susisiekimo ministras priėmė naująjį „Oro navigacijos“ vadovą.

„Džiaugiuosi, kad prie „Oro navigacijos“ vairo stos ilgametę vadovavimo patirtį aviacijos srityje turintis profesionalas. Linkiu naujam vadovui sklandžiai įsilieti į įmonės veiklą, užtikrinti veiklos tęstinumą ir kartu sėkmingai įveikti iššūkius bei išnaudoti naujas galimybes teikiant oro navigacijos paslaugas, taip pat stiprinti įmonės komandą ir kolektyvo įsitraukimą“, – sako susisiekimo ministras M. Skuodis. 

Naujasis įmonės generalinis direktorius S. Batavičius šešerius metus vadovavo orlaivių bei keleivių antžeminio aptarnavimo įmonei „Litcargus“, prieš tai septynerius metus – orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovei „Baltic Ground Services“ Nuo 2020 m. birželio iki šiol jis ėjo bendrovės „Power Laboratory“, teikiančios verslo vystymo ir strateginio marketingo paslaugas, direktoriaus pareigas.

„Sieksiu užtikrinti, kad įmonė pateisintų steigėjo lūkesčius, o savo darbe vadovausiuosi geriausia korporatyvinio valdymo praktika. Sieksiu sutelkti komandą ir didinti darbuotojų įsitraukimą įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, kurie apima paslaugų saugos ir kokybės gerinimą, aplinkos tausojimo politikos įgyvendinimą,  inovacijų skatinimą. Kartu su komanda ir kitomis aviacijos sektoriaus įmonėmis dirbsime, kad Lietuvos aviacija ateityje būtų dar konkurencingesnė regione ir Europoje“, – teigia naujasis įmonės generalinis direktorius.

S. Batavičius darbą įmonėje pradės rugpjūčio 2 d.

Atnaujinimo data: 2021-12-27 12:30:16

icon-back Atgal