Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

Kasmet dalyvaujame KTUWanted karjeros dienose! Be galo gera matyti tiek daug motyvuotų, šaunių jaunų veidų, kurie spinduliuoja noru tapti puikiais savo srities specialistais. Studentus kviečiame pakelti akis į dangų – susipažinti su „Oro navigacija“ veikla, supažindiname juos su mūsų įmonės karjeros ir praktikos galimybėmis IT, ekonomikos, elektronikos ir inžinierijos srityse. Kasdien užtikriname saugius skrydžius Lietuvos padangėje, todėl nuolat kuriame, palaikome bei tobuliname motyvuojančią ir augimą skatinančią darbo aplinką. 

Esame atviri darbuotojų šeimoms, artimiesiems ir draugams! Kasmet jiems atvėriame duris ir širdis pasakojimais apie darbą įmonėje. Darbuotojai savo artimuosius iš arčiau supažindina su įvairia darbo aplinka, veiklomis, už kurias atsakingi kasdien, 24 valandas per parą.

Virtuali skrydžių valdymo patirtis – tapusi realybe! „Oro navigacija“ būstinėje apsilankė išskirtinis svečias – Alytuje gyvenantis 16-metis Oskaras – jaunasis aviacijos mėgėjas. Dar vaikystėje susidomėjęs aviacija, po mokyklos laisvalaikį leidžia internetiniame aviacijos tinkle VATSIM, kur kartu su kitais aviacijos entuziastais valdo virtualios realybės skrydžio simuliatorių – pilotuoja lėktuvus. Oskarą pakvietėme į svečius ir supažindinome su skrydžių vadovo darbu mokymo procesu ir kitais šios profesijos ypatumais.

Auginame naują aviaciją mylinčiųjų kartą! Net neabejojame, kad ON komanda vaikams ir anūkams pasakoja istorijas apie Lietuvos padangę. Vis tik džiaugiamės, kad visi norintys kasmet dalyvauja ekskursijose bei iš dar arčiau gali pamatyti, kas ir kaip kasdien vyksta Lietuvos padangėje.

 

Pasirašėme jungtinės veiklos sutartį  su VILNIUS TECH Antano Gustaičio aviacijos institutu. Esame suinteresuoti rūpintis jaunų žmonių ateities perspektyvomis, tad didžiuojamės galėdami prisidėti prie būsimų aviacijos specialistų rengimo, studijų programų tobulinimo ir kokybės gerinimo. Taip pat džiaugiamės gauta galimybe informuoti studentus apie įmonės veiklą ir priminti jaunimui, jog ne tik skrydžių vadovai, bet ir kiti specialistai laukiami ir reikalingi.

Tarptautinę studentų dieną pas mus svečiuose KTU Kauno technologijos universiteto studentai! 

Atnaujinimo data: 2024-06-26 08:47:22