Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

Aukšti antikorupciniai reikalavimai, kuriuos sau kelia „Oro navigacija“, buvo teigiamai įvertinti periodiškai atliekamo antikorupcinės vadybos sistemos sertifikavimo metu. Atlikus pakartotinį įdiegtos antikorupcinės vadybos sistemos sertifikavimą pagal LST ISO 37001:2016 „Antikorupcinės vadybos sistemos. Reikalavimai ir naudojimo gairės“ standartą, įmonei buvo išduotas 3 metus galiojantis sertifikatas.

Auditą atliko akredituota italų kompanija CERSIST. Jo metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas korupcijos rizikų vertinimui, antikorupcinei ir dovanų politikai, darbuotojų sąmoningumui ir mokymams, darbuotojų atrankos procedūroms, veiklos partnerių įgyvendinamoms antikorupcinės kontrolės priemonėms, viešųjų pirkimų procedūroms bei korupcijos kontrolės ir stebėsenos procesams.

Audito metu nenustatyti jokie trūkumai, o rekomendacijos dėl Antikorupcinės vadybos sistemos gerinimo padės įmonei ir toliau sėkmingai eiti šiuo keliu.

Atnaujinimo data: 2022-04-01 11:01:11

icon-back Atgal