Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

Konsultacijoje-susitikime „Oro navigacija“ kartu su Transporto kompetencijų agentūra ir Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos oro erdvės naudotojams pristatėme skrydžių srautų Lietuvos oro erdvėje tendencijas, perspektyvas ir oro navigacijos paslaugų rinkliavos tarifus kitiems metams, Europos Sąjungos ATM/ANS reikalavimų pakeitimus, bendrosios aviacijos naudojimosi paslaugomis statistiką, planuojamus oro erdvės pokyčius, esamą situaciją dėl skrydžių saugos, jos ateities planus ir kitą aktualią informaciją.

Dalyvių laukė daug įdomių pranešimų apie tai, kuo gyvenome šiais metais ir kas mūsų laukia 2024 m. Tarp pranešėjų – „Oro navigacijos“, Transporto kompetencijų agentūros, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos ir Lietuvos kariuomenė Karinių oro pajėgų atstovai. Susitikimą-konsultaciją su oro erdvės naudotojais organizuojame kiekvienais metais – dėkojame visiems prisijungusiems! 

Atnaujinimo data: 2023-12-19 11:53:09

icon-back Atgal